Stowarzyszenie AdMeritum to prężnie działająca organizacja skupiająca najaktywniejszych studentów kierunków Logistyka Międzynarodowa oraz Zarządzanie Międzynarodowe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Od momentu założenia w 2005 roku, AdMeritum stale angażuje swoich członków w różne przedsięwzięcia akademickie i nie tylko. W naszych działaniach stawiamy na rozwój naszej organizacji, jej członków, a także otoczenia.

Jednym z flagowych projektów AdMeritum jest Sympozjum Naukowe KatZM, czyli kilkudniowe wydarzenie dla studentów, nauczycieli akademickich, absolwentów UEK, a także przedstawicieli biznesu oraz przyjaciół AdMeritum, podczas którego stawiamy na edukację, przekazywanie doświadczeń i integrację logistycznego środowiska UEK. Historia sympozjów sięga samego początku działania AdMeritum – do tej pory zorganizowaliśmy już 13 takich wyjazdów.

Dbając o rozwój członków AdMeritum, przyjaciół naszego stowarzyszenia i wszystkich zainteresowanych co roku organizujemy cykl szkoleń. Podstawowymi elementami naszego programu są szkolenia z funkcjonowania i obsługi programów pakietu MS Office: Excel, Word i PowerPoint. Ponadto zajmujemy się organizacją wyjazdów szkoleniowo-integracyjnych dla studentów 1. roku kierunku Logistyka Międzynarodowa, pomocą przy organizacji wydarzeń uczelnianych i nie tylko.